کلاه های بنفش بنفش بسیار ارزشمند هستند

کلاه های بنفش بنفش بسیار ارزشمند هستند
نوشته شده توسط ASHLEY REBECCA به روز شده در 20 فوریه 2020
سایه چشم بنفش
MAKEUPVINCENT
اگر به دنبال تغییر حالت ظاهری در سایه چشم خود هستید ، تنها نیستید. هر چند وقت یکبار ، خودمان را می یابیم که می خواهیم روندهای جدید را امتحان کنیم (حتی اگر متعهد به انجام آنها داستانی کاملاً متفاوت). درمانی برای پایان دادن به این تعلل؟ سایه چشم بنفش. با داشتن سایه های التقاطی و چشمگیر سایه ها ، بنفش به همان اندازه جالب است که به نظر می رسد بپوشید - لازم به ذکر نیست ، بسیار پوشیدنی است.

بنابراین این خبر خوب است: پوشیدن سایه چشم بنفش نیازی به زحمت ندارد. می توانید به سادگی استفاده از یک سایه روی درب و بیرون کشیدن درب و یا آزمایش چند سایه متفاوت باشید اگر به نظر می رسد که می خواهید با زمان بازی خلاق باشید. تملق جهانی ، شگفت آور نیست که بنفشه یکی از داغترین سایه های سایه چشم است که ما در سراسر فرش قرمز دیده ایم. ما برخی از زیباترین نمای چشم های مه بنفش بنفش را گردآوری کرده ایم که ارزش امتحان کردن را دارند - پیمایش کنید تا آرایش بعدی شما الهام بخش باشد - می توانید بعداً از ما تشکر کنید.

01
از 15
فوق العاده بنفش روشن

لوازم آرایشی  رنگ چشم بنفش رنگی و بنفش رنگ بنفش ، این سایه چشم دارای یک پاپ فوری است که بهترین راه برای اجرای رنگ است. با یک لمس سبک سایه اسطوخودوس مروارید مخلوط می شود تا رنگ را در چسبندگی نرم کند ، اکثر رنگ بنفش بنفش برای بیشترین اثر روی درب هستند.

هنرمند آرایش وینسنت اکوئندو ، دلایلی را که چرا بنفشه همیشه ایده خوبی برای آزمایش کردن است ، میخکوب می کند. برای بازآفرینی این نگاه ، سایه هایی از پالت سایه چشم سایه سایه چشم (27 دلار) از Huda Beauty استفاده کنید تا به حداکثر نتیجه برسید.


لوازم آرایشی

خرید لوازم آرایشی

فروشگاه لوازم آرایشی

لوازم آرایشی مک

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

لوازم آرایشی و بهداشتی

محصولات آرایشی

آرایش

لیست لوازم آرایشی

لوازم آرایشی به انگلیسی

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی مک

دیجی کالا لوازم آرایشی

لوازم ارایشی مارک

قیمت ست کامل لوازم آرایشی مک

خرید لوازم آرایشی ارزان


02
از 15
بنفش Vixen

خرید لوازم آرایشی اگر این نگاه به شما دلیل نمی دهد که فوراً شروع به پوشیدن بنفشه کنید ، نمی دانیم چه خواهد شد. نمایش شیک و بنفش نرم روی پلک ها که با یک بوش دراماتیک به خط بالا و پایین خط شلاق اعمال می شود ، خلق و خوی را درست در کتاب ما نشان می دهد.

استفاده از یک سایه چشم با یک درخشش در هنگام امتحان کردن این ظاهر بسیار مهم است ، زیرا این یک عنصر اصلی برای برجسته کردن آن است. Smith & Cult Sombra Shift Matte و Metallic Eyetadow Palette در Lilac Flash (28 دلار) گزینه های بی پایان برای درب ها را ارائه می دهد.


03
از 15
تن جواهرات بنفش

ببخشید در حالی که فک هایمان را از کف انتخاب می کنیم — این ظاهر سایه بنفش ایجاد شده توسط هنرمند آرایش آویزان وانگو همه چیز است. با وجود سایه های مختلف بنفش روی چشم ها ، گونه ها و لب ها ، این روش مناسب برای نشان دادن چند سایه بنفش همه کاره است ، همراه با این که چرا هنگام جفت شدن ، آنها بسیار زیبا به نظر می رسند.

برای چشم ، Lancome Color Design Palette Eyeshadow Palet را در آمتیست (50 دلار) و به دنبال آن Gucci Rouge à Lèvres Voile رژ لب در Marina Violet (42 دلار) قرار دهید.

04
از 15
بنفش فلزی
وینی هارلو در نمایش فیلم "Oh Mercy! (Roubaix، une Lumiere)" در 72مین جشنواره سالانه کن کن شرکت می کند
GETTY IMAGE / DANIELE VENTURELLI / WIREIMAGE
وینی هارلو در این سایه بنفش فلزی بنفش خیره کننده است - مطمئناً یک مشت قدرتمند را بسته و هنگام عکس گرفتن حتی مسحور کننده تر به نظر می رسد. جسارت سایه اجازه می دهد تا بقیه آرایش به حداقل برسد و چشم را به عنوان تمرکز نگه دارد. سایه چشم های فلزی را روی پرده هایی مانند سایه چشم سایه شهری در پهناور (20 دلار) بمالید ، تا درخشش های بنفش درخشان رویاهای خود را ببندید.

دیجی کالا لوازم آرایشی بهترین روش برای اطمینان از قرار گرفتن و سایه زدن سایه شما استفاده از پرایمر سایه چشم قبل از استفاده از سایه است. معادن اولیه سایه بان سایه اصلی Urban Decay (24 دلار) ، تا 24 ساعت سایه را حفظ می کند.


05
از 15
بنفش دودی

چشم بنفش چشمگیر دودی و دودی؟ ما آن را می گیریم. مخلوط کردن نور با سایه های عمیق بنفش روی چشم ها هرگز فکر بدی نیست که بخواهید آرایش چشم تر از لباس معمولی داشته باشید.

برای ایجاد یک چشم دودی ، بهترین کار این است که با مخلوط کردن رنگ های تیره تر روی درب شروع کنید و راه خود را با رنگ های سبک تر کار کنید تا جلوه ای از گرادیان ایجاد شود. Urban Decay's On The Run Eyeshadow Palette در Bailout (25 دلار) مجموعه ای از آهنگ ها را به تصویر می کشد تا از این چهره سایه دار بنفش رویایی تقلید کند.


06
از 15
یخ بنفش
ناتالی امانوئل در موزه تصویر متحرک در یک نمایش ویژه "کریستال تیره: عصر مقاومت" حضور می یابد
GETTY IMAGE / TAYLOR HILL / تصویر WIRE
سایه چشم بنفش بنفش در مرکز درب با لهجه های بنفش عمیق تر مخلوط شده در پیچ و مهره یکدیگر بسیار خوب است ، ما نمی توانیم جلوی خیره شدن را بگیریم.

ابتدا سایه بنفش خالص را روی کل پلک ها بمالید و در ادامه با سایه بنفش عمیق تر در چین و سفید با یک برس مخلوط کنید. می خواهید درخشش بیشتری به آن اضافه کنید؟ ظاهر را با استفاده از سایه کرم براق مانند لورا مرسیور کاویار Eye Stick در Orchid (29 دلار) در مرکز پلک به عنوان آخرین لمس تنظیم کنید.


07
از 15
خطوط بنفش
بلا حدید در طول نمایشگاه مد آنا سوئی از باند فرودگاه پیاده می رود
GETTY IMAGE / RANDY BROOKE / WIREIMAGE
اگر آرایش رنگارنگ همان چیزی است که شما می خواهید ، این بنفش عمیق بنفش با خط چشم صورتی و مایع پانچ دار روی بلا حدید مثال خوبی برای پوشیدن تن های مختلف در کنار هم برای ایجاد تضاد رنگی زیبا است.

برای به دست آوردن این شکل خاص ،

https://sanykala.com/product-category/category-غیر مجاز می باشدmetic/


برچسب‌ها: ،خرید لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی ،فروشگاه لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی مک ،فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی و بهداشتی ،فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی ،لوازم آرایشی مک ،لوازم ارایشی مارک ،خرید لوازم آرایشی ارزان آرایش،

بازدید:

[ ]