6 بهترین محصولات اصلاح مو برای گرفتن موهای صاف و صاف

با تشکر از عناوین هالیوود مانند کیم کارداشیان ، موهای مستقیم پوکر موج می زند در سراسر جهان. همه افراد به سالن می روند تا درمان های صاف کننده و منفجر شدن برزیل را انجام دهند. اما ، نگه دارید! اگر آرزوی داشتن موهای صاف و براق را دارید ، در اینجا چیزی است که می تواند به شما در تحقق آن کمک کند - محصولات بازگشت مو. این کیت های DIY با یک کرم صاف کننده و یک خنثی کننده ارائه می شوند. این محصولات برگشت پذیر ساختار موهای مجعد را بطور دائم می شکنند و به این ترتیب آنرا صاف می کنند. یک خنثی کننده پیوندهای موجود در موهای شما را مجدداً فیوز می کند و ظاهری طبیعی به آن می بخشد. بهترین محصولات بازپرداخت موجود در بازار را همین حالا در لیست زیر مشاهده کنید.

محصولات چک قیمت
قیمت بررسی قیمت کرم صاف کننده N / R Wella Straighten It Intense N / R
ماتریس Opti.Straighting تهویه مطبوع سیستم بررسی قیمت
قیمت بررسی کرم های صاف کننده خنثی کننده پاریس X-tenso L'Oreal Paris
کرم صاف کننده Wellastrate - قیمت چک قوی
قیمت بررسی کرم و نوتریزکننده مو برینا مو مستقیم
توجه: برای رشد جدید مو هر 3 تا 6 ماه باید این روش درمانی را لمس کنید.


اصلاح مو چیست؟
در این فرایند شیمیایی ، پیوندهای طبیعی موهای شما با کمک یک کرم صاف کننده شکسته می شود. سپس از یک خنثی کننده برای بازگرداندن ساختار این موها استفاده می شود. پیوندهای تغییر یافته موها را صاف می کنند. اگر می خواهید در مورد این فرآیند اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اینجا کلیک کنید.

اکنون که می دانید عمل مجدد مو چگونه انجام می شود ، اجازه دهید 6 محصول برتر بازگشت به مو در بازار را هم اکنون بررسی کنیم.


6 محصول برتر اصلاح مو برای گرفتن موهای صاف و صاف
1. حرفه ای های Wella آن را صاف و خنثی کننده و خنثی کننده کنید

Wella-Professionals-Straighten-It-Intense-NR-Straightening-CreamPinit
این فرمول شدید را می توان در موهای طبیعی و درشت استفاده کرد. این گیاه به خصوص طراحی شده است تا موهای صاف و شاداب تری داشته باشد و دارای یخ زدگی کمتری باشد. این ماده حاوی مواد تهویه مطبوع باکیفیت است که موهای شما را نرم می کند ، به پایان می رسد اسپلیت را ترمیم می کند و شکستگی را کاهش می دهد تا موهای سالم و قابل کنترل داشته باشید. حرکت و گزاف گویی به موهای شما می افزاید. بهترین چیز در مورد این محصول این است که اثر صاف شده آن تا 9 ماه به طول می انجامد.

طرفداران

غیر کثیف
کاربرد آسان
باعث صدمه یا ریزش مو نمی شود
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
دوستدار پوست
منفی

بوی قوی


بازگشت به TOC


2. کیت صاف شوارتزکوف تنگه گلات

KitPinit Straight Glatt Stwar Glatt Schwarzkopf
کرم صاف کننده مو Schwarzkopf Strait Glatt حتی موهای زائد را نیز صاف کرده و نرم و قابل کنترل می کند. مجموعه مراقبت ویژه کراتین موجود در آن باعث تقویت فیبرهای مو می شود. این روش برای صاف کردن موهای طبیعی ، فرفری یا موهای مو به طور دائمی طراحی شده است. همچنین حاوی مجموعه مراقبت های مبتنی بر گندم است که باعث می شود موهای شما نرم ، ابریشمی و براق به نظر برسد.

طرفداران

بافت مو را بهبود می بخشد
موهای شما را تقویت می کند
پروازهای آزمایشی و به طور مؤثر frizz
به موهای شما می درخشد
منفی

در ابتدا می تواند موهای شما را خشک کند
بازگشت به TOC

3. سیستم صاف سازی ماتریس Opti.Straight Conditioning

Matrix Opti.Straight Conditioning Straightening SystemPinit
Matrix Opti.Straight Conditioning Straightening یک محصول صاف کننده مو دائمی در سالن است. این نه تنها نتایج کاملاً مستقیم می بخشد بلکه موهای شما را تغذیه و شرایط می دهد. فناوری کنترل اتوماتیک منحصر به فرد این محصول در لحظه صاف کردن موهای شما روند صاف کردن را متوقف می کند. این امر باعث می شود که موهای شما بیش از حد پردازش و آسیب نبینند. یکی دیگر از ویژگی هایی که به زیبایی این محصول می افزاید ، رایحه ای است. این ماده به خنثی کردن بوی آمونیاک کمک می کند تا رایحه ای دلپذیر از گل ارائه دهد. Opti.Straight در دو قدرت مختلف بر اساس نوع مو موجود است: "نرمال" ، که برای موهای ریز ، موج دار و ریش دار مناسب است ، و برای موهای ضخیم ، فرفری و موهای زبر مناسب است.

طرفداران

حاوی مواد مرطوب کننده است
کار با آن آسان و سریع است
منفی

این محصول ممکن است روی مو سنگین باشد.


بازگشت به TOC

4. کرم های صاف کننده و خنثی کننده و خنثی کننده پلاس X-tenso Oleoshape پاریس

CreamsPinit صاف کننده خنثی
مجموعه بازگشت موهای پاریس X'real واقع در Paris ، موهای شما را صاف و قابل کنترل می کند و باعث کاهش موهای زائد می شود. این ماده بر روی موهای طبیعی مقاوم عمل می کند. این سیستم صاف کردن دو مرحله ای دائمی شامل یک کرم صاف کننده و یک خنثی کننده است که برای صاف کردن دائمی موهای شما استفاده می شود. به موهای شما زیبایی صاف سالن می دهد که بیش از 5 ماه طول می کشد. باعث تقویت ، تغذیه و تقویت موهای شما می شود.

طرفداران

پروازهای تیمس
موهای مستقیم و طبیعی
درخشش شدید ایجاد می کند
منفی

برای حفظ ظاهر مستقیم باید به طور مرتب از آهن صاف استفاده کنید.


بازگشت به TOC

5. کرم صاف کننده Wellastrate - قوی

کرم صاف کننده Wellastrate - StrongPinit
این کیت صاف کننده همراه با کرم و خنثی کننده است. فرمول جدید بهبود یافته تعادل ساختاری ایده آل برای موهای بسیار قوی تر و سالم تر را تضمین می کند. این توانایی موهای شما را برای حفظ رطوبت افزایش می دهد. همچنین از خشک شدن موهای شما جلوگیری می کند. این محصول آزمایش شده از نظر پوستی برای همه انواع مو بی خطر است.

طرفداران

تامس
مناسب برای موهای مجعد
می افزاید: به قفل های شما می درخشد
منفی

حاوی مواد شیمیایی بسیار زیادی است
مشکلات در دسترس بودن


بازگشت به TOC

6. کرم و خنثی کننده مو برینا مو مستقیم

ReBonding CreamPinit
کرم تقویت کننده و خنثی کننده مو Berina Pro Straight Hair Rebonding مو مخصوصاً برای موهای مجعد ایجاد شده است. باعث کاهش سر و صدای ریزش مو می شود و موهای شما صاف و ابریشمی باقی می ماند. این باعث می شود موهای شما قابل کنترل تر باشد. موهای صاف روزها صاف و بدون درز باقی می مانند. این کرم صاف کننده حتی در حالی که درخشش خود را حفظ می کند حتی موهای فر را هم صاف می کند.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]