11 بهترین رنگ مو Streax موجود در هند 2019

تغییر خوب است. و ، وقتی به فرم رنگ مو می آید ، عالی است. به جز انتخاب رنگ مناسب می تواند مشکل باشد ، درست است؟ علاوه بر این مهم است که از گزینه های خود آگاه باشید و آن سایه مناسب را پیدا کنید که تکمیل کننده پوست شما باشد. اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید و به دنبال چیز زیبایی هستید ، به جای مناسب آمده اید.

بیایید به بهترین رنگهای مو از Streax نگاهی بیندازیم. چرا؟ از آنجا که آنها از همیشه برای همیشه در اطراف هستند و بازی مو (رنگ آمیزی) خود را مانند یک حرفه ای می شناسند. در ادامه بخوانید تا بدانید کدام رنگ برای شما منظور شده است.

محصولات چک قیمت
قیمت چک قیمت رنگ مو قهوه ای قهوه ای 4
قیمت بررسی قیمت رنگ مو Streax Int.Red 5.66
رنگ مو مو رنگ - سیاه و سفید شماره 1 بررسی قیمت
Streax Walnut Brown 5.4 قیمت رنگ مو را بررسی کنید
قیمت چکیده رنگ قهوه ای روشن 5 قهوه ای
قیمت بررسی رنگ قهوه ای قرمز قهوه ای 4.6
قیمت چک قیمت رنگ مو Streax Burgundy 3.16
قیمت بررسی قیمت رنگ مو ماهوگی قهوه ای 4.56 قهوه ای
قیمت بررسی قیمت رنگ مو دارچین قرمز 5.66 استراکس
Streax Color Hair Ultra Light Style Soft 1 قیمت را بررسی کنید

بهترین سایه های رنگ مو Streax
1. رنگ موی قهوه ای 4

1. Streax Brown 4 Hair ColourPinit

اگر گنگ هستید و به دنبال رنگ مو برای تکمیل پوست خود هستید ، پس رنگ مو قهوه ای رنگ رنگی شما است. قهوه ای به زیبایی زیبایی های مبهم به نظر می رسد. Bipasha Basu و Chitrangaha مبهم هستند و اغلب با رنگ مو قهوه ای لکه دار می شوند. جنبه قابل ستایش این محصول این است که موهای آسیب دیده را نیز ترمیم می کند. موهای شما را از روغنهای طبیعی سرقت نمی کند و در عین حال از ریزش مو نیز جلوگیری می کند. به طور کلی ، یک محصول انقلابی که نه تنها موهای شما را رنگ می کند بلکه از آسیب آن نیز محافظت می کند.

 

2. Streax Int.Red 5.66 رنگ مو

2. Streax Int.Red 5.66 ColourPinit مو
رنگ موی قرمز 5 از Streax به رنگ قرمز خون است که متناسب با رنگ پوست مناسب و متوسط ​​است. این یک رنگ مو ایمن است زیرا حاوی مواد مضر نیست و موهای آسیب دیده را نیز ترمیم می کند. رنگ مو دارای بافتی غنی و کرم است که به راحتی روی موها پخش می شود و این بدان معنی است که می توانید خودتان آن را در خانه رنگ کنید. رنگ مو دارای خاصیت Kera-Vits است که باعث تقویت ریشه های مو می شود و همچنین از ریزش و خشک شدن مو جلوگیری می کند. این یک رنگ ماندگار و طولانی است و به راحتی محو نمی شود.

 


3. رنگ مو برای رنگ مو - طبیعی سیاه شماره 1

3. رنگ مو برای رنگ مو - طبیعی سیاه شماره 1Pinit
اگر می خواهید موی سیاه داشته باشید ، این سایه سیاه طبیعی از Streax برای شما مناسب است. با روغن گردو غنی شده و موهای خشک شما را تغذیه و آبرسان می کند. این همه موهای خاکستری شما را پوشانده و رنگ آن به مدت طولانی باقی خواهد ماند ، بنابراین نیازی نیست نگران محو شدن باشید. رنگ مو مبتنی بر فناوری تهویه کرا ویت است که باعث تقویت ریشه های ضعیف شده و از آسیب بیشتر آنها جلوگیری می کند.

 


4- رنگ موی گردو قهوه ای 5.4

یکی دیگر از انواع قهوه ای به جز ، این یکی نسبتاً سبک تر است. به همین دلیل گردوی قهوه ای نامیده می شود. اگر سایه های قهوه ای دیگری را امتحان کرده اید و به دنبال امتحان کردن چیز جدید هستید ، این سایه قهوه ای را امتحان کنید. بسیار سبک تر و مشهود تر از قهوه ای های معمولی شما است. به نظر می رسد عالی برای کسانی که رنگ پوستشان سبک تر است.

 

5. رنگ موی قهوه ای روشن 5 قهوه ای

5. رنگ مو قهوه ای 5 رنگ مو ColourPinit
اگر خیلی جسارت ندارید که با رنگ ها آزمایش کنید و یک رنگ موی لطیف می خواهید ، پس قهوه ای روشن باید انتخاب شما باشد. رنگ قهوه ای روشن Streax طبیعی به نظر می رسد و همچنین جلوه زیبایی به شما می بخشد. سایه قهوه ای روشن در همه نوع پوست خوب خواهد بود زیرا این یک سایه جهانی است. رنگ دارای بافتی خامه ای است که به راحتی پخش می شود و رنگ موی دائمی است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد محو شدن نیست. این ماده حاوی مواد مضر نیست. در حقیقت ، از موهای شما در برابر آسیب محافظت می کند و رطوبت آنها را فراهم می کند.

 

6. رنگ موی قهوه ای قرمز 4.6

6. رنگ مو قهوه ای قرمز 4.6 ColorPinit
ترکیبی از رنگ مو قرمز و قهوه ای در عین حال بسیار زیبا و متفاوت به نظر می رسد. اگر مدت طولانی است که در جستجوی این دسته کوچک موسیقی جاز هستید ، می توانید جستجوی شما با این محصول به پایان برسد. این ترکیب در همه نوع پوست خصوصاً روی رنگ های پوستی مبهم خوب به نظر می رسد زیرا بیشترین کاربرد را برای آنها خواهد داشت. اگر از رنگ آمیزی موهای خود می ترسید ، بنابراین این ترکیب قرمز-قهوه ای انتخاب مناسبی است زیرا ظریف و پوشیدنی است. رنگ مو حاوی خواص کرا ویت است که موهای شما را در برابر آسیب محافظت می کند. همچنین باعث تقویت ریشه های ضعیف می شود.

 

7. Streax Burgundy 3.16 رنگ مو

7. Streax Burgundy 3.16 Hair ColorPinit
بورگوندی آخرین روند است و همه از این رنگ مو استفاده می کنند. اگر فکر می کنید می توانید آن را با سهولت انجام دهید ، پس از آن رنگ موی شفاف Streax را امتحان کنید. این رنگ به راحتی از بین نمی رود ، که باعث می شود مقرون به صرفه نیز باشد. بورگوندی در درجه اول یک رنگ قرمز با رنگهای بنفش است. بهترین چیز در مورد این سایه این است که خیلی بلند نیست و در نتیجه مناسب همه تن ها خواهد بود. رنگ مو حاوی مواد مضر نیست ، بنابراین به موهای شما آسیب نمی رساند. این موهای شما را تغذیه کرده و از آنها در برابر آسیب محافظت می کند.

 

8. رنگ موی ماهوگانی قهوه ای 4.56

8. Streax Mahogany Brown 4.56 ColourPinit مو
قهوه ای قهوه ای سایه ای قهوه ای طلایی است که به نظر می رسد بر روی رنگ های پوستی با زرد رنگ دیده می شود. حتی کسانی که صدای تنگ دارند می توانند این کار را به راحتی از بین ببرند. اگر راحت نیستید که موهایتان را طلایی کنید ، این رنگ مو همانطور که با قهوه ای جفت می شود ، برای شما مناسب است که در عین حال زیبا و ظریف به نظر می رسد. این نه تنها خاکستری شما را پنهان می کند بلکه طولانی تر نیز می ماند.

 

9. Streax Cinnamon Red 5.66 رنگ مو

9. Streax Cinnamon Red 5.66 ColorPinit Hair
قرمز دارچین یک رنگ قرمز بسیار ظریف است که دارای سیاه و سفید است. پوشیدن رنگ مو قرمز برای همه گزینه ای نیست و اگر در بین آنها هستید ، این رنگ مو برای شما مناسب است. رنگ قرمز دارچین فقط یک رنگ قرمز دارد که بسیار لطیف به نظر می رسد. رنگ مو از مواد طبیعی ساخته شده است و به این ترتیب به هیچ وجه به موهای شما آسیب نمی رساند. در حقیقت ، از خسارت بیشتر آن جلوگیری می کند زیرا حاوی خواص کرا ویتامین است.

 

10. Streax Hair Hair Ultra Light Style سبک 1

10. Streax Color مو فوق العاده سبک سبک 1Pinit
پررنگ کردن موهایتان فقط با سبک نرم Streax Ultra Light کاملاً ارزان تر شد. آیا با این ایده که موهای شما برجسته شده است ، تمایل ندارید و مطمئن نیستید که چگونه به نظر می رسد؟ یا از قبل موهای رنگی دارید و به دنبال اضافه کردن کمی جذابیت به آن هستید؟ هرچه که باشد ، آن را با این کیت برجسته جدید امتحان کنید. این نرم افزار با تمام ابزارهای مورد نیاز در طی این فرآیند همراه است ، و همه چیز بسیار رو به جلو است. شما می توانید از نماهای برجسته تیره یا نورپردازی انتخاب کنید. در هر صورت ، شما باید به این عکس بدهید!

 

11. کرم مو رنگ مو سالن Streax PRO

11. Streax PRO سالن مو Colourant CremePinit
Streax PRO جدیدترین نوزاد در گروه رنگی آنها است. این ماده رنگی کرم است که به خوبی در موهای شما پخش و کشیده می شود. موهای شما را آبرسانی می کند و رطوبت را حفظ می کند و باعث می شود موهای شما درخشنده و قوی به نظر برسد. بیشتر از رنگهای معمول شما طول می کشد و تقریباً در چند سایه قرار می گیرد. اطمینان حاصل کنید که این مجموعه را بار دیگر بررسی کنید.

 

بله ، من می دانم که چندین مارک رنگ مو در بازار وجود دارد. پس چرا Streax ، می پرسید؟ در مورد رنگ موهای Streax باید بدانید.

طرفداران

بیشتر محصولات آنها فاقد آمونیاک است که مهمترین چیز برای رنگ مو است.
موهای شما بر خلاف چند مارک که تمایل به خشک کردن مو دارند ، احساس ابریشمی و براق می کند.
و البته ، نقطه قیمت بی همسان است.
* منوط به در دسترس بودن

حدس بزن چی شده؟ همه چیز از آن لیست برای خرید در هند در دسترس است. من یک مکنده برای رنگ مو هستم و گرفتاری جستجوی سایه و یافتن آن را نمی دانم. سایه مورد علاقه همه وقت شما چیست؟ با رها کردن متنی در بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

مرجع:ثانیکالا


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ]