آیا واقعاً احتیاج به کنایه دارید؟

برخی آن را یک اقدام غیر ضروری برای مراقبت از پوست می دانند ("آیا واقعاً به یک بطری دیگر از چیزی نیاز داریم؟") اما در حقیقت یک تونر بخش مهمی از رژیم مراقبت از پوست شماست - در اینجا به همین دلیل است.

تونرها محصولاتی هستند که مشکلات مربوط به نوع پوست را اصلاح می کنند و باعث افزایش جذب مرطوب کننده می شوند. پوست خشک نرم و آرام می شود ، پوست ترکیبی متعادل می شود ، پوست روغنی تنظیم و بلوغ می شود و همه انواع پوست دارای یک هیدراتاسیون عمیق تر می شوند. تونر مناسب می تواند دوز سالم و مناسب از پوست مورد نیاز پوست برای جوان تر ، شاداب تر و نرم تر شدن به پوست شما بدهد.

مزایای اصلی یادآوری یکتنظیم غیرقابل توصیف:

به شما تعادل PH پوست خود را می دهد.

پوست ما به طور طبیعی اسیدی است و تعادل pH 5-5.5 دارد. به طور معمول آب 7-9 pH است ، به این معنی که بعد از هر تمیز کردن ، تعادل pH پوست مختل می شود و فرصتی برای رشد باکتری های بیماری زا ایجاد می کند. برای بازگرداندن تعادل ، پوست شما نیاز به اضافه کاری دارد. تونر به ترمیم سریع این تعادل کمک می کند و یک گوشته اسیدی سالم پوست را حفظ می کند.

آن را حداکثر فعالیت دستگاه ضدعفونی کننده شما می کند.

یک تونر به خوبی فرمول شده حاوی مواد تقویت کننده نفوذ است که اجازه می دهد تا مولکول های مرطوب کننده در اعماق پوست به پوست مهاجرت کرده و تأثیرات مرطوب کننده و جلوگیری از سن را تقویت کنند.

چه کسی باید یک تونر استفاده کند؟

یک تونر ایده آل برای هر نوع پوست وجود دارد. این فقط پیدا کردن یک مسابقه مناسب است. تونرهای حاوی الکل و اسید سالیسیلیک روغن اضافی را از پوست خارج می کنند و در واقع می توانند به جلوگیری از شکستن افرادی که دارای پوستی روغنی ، مستعد آکنه هستند ، کمک کنند. تونرهای دارای مولکولهای مرطوب کننده یکسان با پوست باعث راحتی و تجویز مجدد پوست طبیعی ، خشک ، حساس و بالغ می شوند. آبهای گل به آرامی مشکلات پوستی را اصلاح می کنند - هیدرات گل رز و نرم می شود ، گل ذرت باعث تحریک و قرمزی می شود ، در حالی که ملیسا پوست را متعادل می کند. عصاره های گیاهی مطبوع و قابض برای کوچک کردن اندازه منافذ ، تقویت مویرگ ها و نگاه داشتن پوست به روز روشن تر و جوان تر بسیار مؤثر است.
قانون شست: مرطوب کننده را بمالید ، در حالی که تونر هنوز روی پوست مرطوب است - به جذب آن کمک می کند.

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

SELFIE GYM بی نقص را بدست آورید (بدون اینکه پوست خود را جستجو کنید)

آرایش خود را بردارید! اما در مورد آن بازی سلفی چطور؟ در اینجا چند مرحله برای دستیابی به درخشش کامل (و عکس ها) بدون آسیب رساندن به پوست شما با پوشش سنگین و عرق شده ارائه شده است.

من همیشه فکر کرده ام که ورزشگاه مرا به یاد پادشاهی حیوانات وحشی می اندازد. ماده ها بهترین زاویه های بدن خود را دراز می کنند و از شیک ترین لباس های لباس مانند پرهای روشن ، پررنگ تر به چشم می آیند و برای ارزیابی رقابت ، در حالی که نرها عضلات خود را خم می کنند و صداهای عجیب و غریب می گیرند ، فقط برای اثبات استقامت و مردانگی خود ، چشم به همدیگر می زنند. من به یاد دارم یک عصر جمعه که دو پسر مشغول کار بودند (آنها در واقع در کنار تجهیزات خود قوطی آبجو داشتند) و من شنیدم که آنها می گفتند: "برو ، بگذارید عضلات را خم کند ، سپس بیرون بروید و بعضی از دختران را زنگ بزنید." . به طور جدی ، دقیقاً همین طور پیش آمد. و حتی اگر شما در مورد نحوه نگاه شما لعنتی نکنید یا اگر کسی متوجه شود چهره شما چه تابش و بی رمق است ، رقابت سکوت در اطراف شما فقط باعث می شود احساس ...

می دانم ، می دانم ، هیچ کس برای خیره کردن دیگران به ورزشگاه نمی رود ، آنها برای کار روی توانایی های بدنی خود می روند. حداقل این چیزی است که همه می گویند. شاید من مثل هر کس دیگری و یا به طور کلی یک شخص بد به تناسب اندام اختصاص نداشته باشم ، اما باید به چیزی واقعاً وحشتناک اعتراف کنم. متوجه مردم اطرافم می شوم. من آرایش دیوای ارزشمند را با چشمان دودی تیره متوجه می شوم. احساس می کنم عطر سنگینی که به احتمال زیاد در لحظه قبل از رفتن به سالن بدنسازی پاشیده شده است. و من مقصر هستم که مخفیانه ابرو را پس از توجه به همه اینها متوجه می کنم. مشخص شده است که 65٪ از خانم ها از ترس از قضاوت در مورد اینکه "به اندازه کافی مناسب نیستند" از ورزشگاه اجتناب می کنند. اما در حقیقت هیچ چیز به معنای "کافی نبودن" برای ورزشگاه یا هر چیز دیگری در زندگی وجود ندارد. هیچ کس به دلیل اندازه ساق های شما قضاوت نخواهد کرد ، اما آنها در مورد انتخاب شما در مورد ظاهر شدن با آرایش کامل عصرانه (حداقل من خواهم بود - زیرا دختر ، این فقط خشونت خالص علیه پوست شما است) قضاوت خواهد کرد. این بدان معنا نیست که شما باید سلفی ورزشی گرانبهای خود را قربانی کنید - در اینجا فقط چند قدم زیبایی ساده برای ایجاد احساس خوب و اطمینان در حالی که روی سلامتی خود کار می کنید انجام می شود.

تصویرگری: کریستین مارتینوا.
شروع تازه (و نهایی)

بنابراین فکر می کنید اولین درس رفتن به ورزشگاه انتخاب مربی شخصی است که مراحل کودک را برای ورزش کردن به شما نشان می دهد؟ اشتباه! خوب ، شاید واقعاً نباشد ، اما همانقدر مهم است که قبل از تمرین قبل از تمرین آرایش خود را رعایت کنید (ریمل تا زمانی که ضد آب باشد خوب است). در اینجا مایکل آب وجود دارد - یک ابرقهرمان برای تمیز کردن و مرطوب کردن پوست شما. شما واقعاً باید آرایش و خاک خود را از بین ببرید زیرا پایه و پودر سنگین می تواند منافذ را مسدود کند ، اما پوست شما در طول تمرین نیاز به عرق کردن دارد. شما همچنین باید قبل از خنک شدن پوست ، پوست خود را درست بعد از تعریق تمیز کنید تا قبل از گرفتگی در منافذ ، عرق و رنده را از بین ببرید. بنابراین آن را در کیف ورزشگاه خود قرار دهید و بعدا از ما تشکر کنید.

PERFECTION بسیار

سلام ، ما می فهمیم که بعضی اوقات یک سلفی سالن ورزشی ضروری است - برخی افراد واقعاً فکر می کنند که اگر بازی سلفی به صورت صحیح انجام نشود ، تمرین به درستی انجام نمی شود و این درست است. یا شاید شما به طور "اتفاقی" اتفاق بیفتد که در همان سالن ورزشی به عنوان شخصی که در آن تصادف کرده اید ، ملاقات کنید. در هر صورت ممکن است شما را بدست آوریم - قبل از تمرین برای مرطوب کردن پوست (فوق العاده مهم) ، یک کرم BB سبک (گل گل آفتاب) قبل از تمرین قرار دهید تا یک درخشش سالم و یکپارچگی پوشانده شود (به همان اندازه مهم). هر سالن ورزشی دارای تهویه مطبوع است که تعریق را تحمل بیشتری می کند. اما باید بپذیریم که این امر به پوست و زیبایی شما آسیب می رساند ، به همین دلیل باید از قبل آبرسانی شود.

حلقه های SWEAT حلقه را ممنوع کنید

ما نمی خواهیم به ژل دوش اشاره کنیم ، زیرا این یک اصلی از اصلی ترین کیف های بدنسازی است (یکی از عطر های واضح و تند را برای انتخاب سریع آن انتخاب کنید). همین مورد در مورد دئودورانت نیز وجود دارد ، اما فقط یک نکته کوچک وجود دارد که باید به آن توجه کنید - یک دئودورانت بر پایه طبیعی را انتخاب کنید که عاری از مواد بد باشد.

GLOW BABY ، درخشش

پس از یک تمرین سخت ، آخرین چیزی که پوست می خواهد ، پوشش خفه کننده پایه های سنگین است. اما شما این قانون را می دانید - لحظه ای که حداقل انتظار آن را دارید ، به شخصی که واقعاً انتظار دیدن آن را ندارید وارد می شوید (مثل آن خرد شدن از دبیرستان که تازه فکرش را نمی کنید ، همیشه). و قرمزی پس از تمرین ، آرزو کننده ترین چهره ای نیست که می توان هوس کرد. نکته ای در اینجا وجود دارد - اگر جرات دارید ، از حمام سرد استفاده کنید زیرا دمای بدن شما پایین آمده و قرمزی را از بین می برد. برای دستیابی به یک چهره سبک ، صاف و تابناک ، یکبار مرطوب کننده مانند کرم Deep Moisture و کرم BB را دوباره بمالید. پوشش زیبایی و یکنواختی به شما می دهد اما مجبور نیستید آن تب و تاب بودن درخشش بعد از تمرین را قربانی کنید.

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

MULTIMASKING 2.0

پوست روغنی یا ترکیبی ، منطقه T روغنی روغنی ، منافذ احتقان / گرفتگی ، برشک و آکنه

پوست + SCRUB + SMART + DETOX

مرحله 1: ماسک PEEL را برای صیقل دادن و روشن تر کردن سطح پوست خود اعمال کنید. تا 5 دقیقه زمان بگذارید (اگر پوستتان حساس است این بار را به طرز چشمگیری کاهش دهید). خوب بشویید ، پت خشک کنید.

مرحله 2: سلولهای مرده را با استفاده از SCRUB لایه بردار OIL-TO-MILK ما به آرامی سلولهای مرده را بردارید. مهربان باشید خوب بشویید ، پت خشک کنید.

مرحله 3: ماسک DETOX را روی مضراب T-T و SMART ANTI-POLLUTION روی گونه های خود بمالید. این دو برای سم زدایی از پوست شما ، از بین بردن ناخالصی ها و آلاینده ها ، متعادل کردن پوست و جلوگیری از شکستگی کار می کنند.

مرحله 4: درمان خود را با یک مرطوب کننده سبک به پایان برسانید. چهره خود را با یک مرطوب کننده رنگ SUNFLOWER یا MOONFLOWER روشن کنید.

2 ضد انعطاف پذیر


چهره کسل کننده ، پوستی احتقان ، اولین علائم پیری ، خطوط صورت کمتر محکم

SCRUB + SMART + RE: GENE

مرحله 1: سلولهای مرده را با استفاده از SCRUB OL-TO-MLK جدا کنید. خوب بشویید ، پت خشک کنید.

مرحله 2: برای پاک کردن منافذ خود ، از بین بردن آلاینده ها و ترویج تجدید سلول های پوستی با ماسک ضد انحلال SMART پیروی کنید. 5-10 دقیقه بگذارید. خوب بشویید.

مرحله 3: پوست را با تقویت و ترمیم مجدد حجم جلد ما درمان کنید: ماسک GENE که به شما در ترمیم خطوط صورت و اصلاح علائم پیری کمک می کند. سخاوتمندانه برای تمیز کردن صورت و گردن استفاده کنید. بعد از 15-20 دقیقه روشن یا پاک کنید.

مرحله 4: با آمپول تقویت کننده ANTIOXIDANT ENERGY ، روغن و سرم صورت SUPERSEED به پایان برسید. از مرطوب کننده محافظ استفاده کنید.

3 BOOST ENERGY


پوستی کسل کننده ، خسته و پوسته پوسته ، اولین علائم پیری

PEEL + SMART + SOS

مرحله 1: ماسک پوست را بمالید ، تا 5 دقیقه بگذارید (اگر پوستتان حساس است این بار را بطور چشمگیری کاهش دهید). خوب بشویید ، یک تونر بمالید.

مرحله 2: از ماسک SMART ANTI-POLLUTION برای منطقه T خود استفاده کنید تا از آلاینده ها و همه ناخالصی ها خلاص شوید و در عین حال جوان سازی سلول ها و تقویت درخشش شما انجام شود. ماسک SOS ساده را روی گونه ها ، لب ها و پوست کانتور چشم خود بمالید.

مرحله 3: درمان را با یک مرطوب کننده غنی از آنتی اکسیدان به پایان برسانید (توصیه می کنیم آنتی اکسیدان های SMART) و چهره خود را با یک مرطوب کننده رنگ SUN FLOWER یا MOON FLOWER روشن کنید.

4 عمل متعادل


ترکیب و مشکل پوست ، منطقه T روغنی ، گونه های خشک

SCRUB + DETOX + SOS

مرحله 1: سلولهای مرده را با لایه برداری OIL-TO-MILK-SCRUB ما از بین ببرید. خوب بشویید ، پت خشک کنید.

مرحله 2: نواحی خشک تر صورت (گونه ها ، لب ها ، پوست چشم) را با ماسک SOS فوق العاده آبرسان و در عین حال متعادل کردن منطقه T (پیشانی ، بینی ، چانه) خود با ماسک DETOX پاک و منافذ سوراخ کنید. 10 دقیقه بگذارید ، خوب بشویید.

مرحله 3: درمان را با مرطوب کننده به پایان برسانید. چهره خود را با یک مرطوب کننده رنگ SUN FLOWER یا MOON FLOWER روشن کنید.

5 ویژگی ضروری


پوست های بالغ ، بدون لکه دار ، ساییدگی و لکه دار بودن و لکه های تیره

پوست + RE: GENE

مرحله 1: ماسک روشن کننده پوست را در سراسر صورت بجز ناحیه چشم و لب بمالید. حداکثر 5 دقیقه بگذارید (). خوب بشویید ، یک تونر بمالید.

مرحله 2: با ترمیم فوری و بازگرداندن حجم RE: GENE ، پوست خود را لمس کنید. سخاوتمندانه برای تمیز کردن صورت و گردن استفاده کنید. بعد از 15-20 دقیقه روشن یا پاک کنید.

مرحله 3: درمان را با سرم TIME MIRACLE ، آمپول تقویت کننده و یا مرطوب کننده مورد علاقه خود به پایان برسانید. چهره خود را با یک مرطوب کننده رنگ SUNFLOWER یا MOONFLOWER روشن کنید.

6 شب بیرون


پوست خسته ، پوسته پوسته ، رفع سریع فوری قبل از تاریخ ، انواع پوست

SCRUB + SOS

مرحله 1: سطح پوست خود را صاف کنید و سلولهای مرده را با SCRUB OIL-TO-MILK ما پاک کنید.

مرحله 2: از ماسک SOS استفاده کرده و پوست خود را عمیقاً هیدراته کنید. 10 دقیقه بگذارید ، به آرامی با یک تونر پاک کنید.

مرحله 3: درمان را با مرطوب کننده یا روغن صورت SUPERSEED RADIANT ENERGY به پایان برسانید. چهره خود را با یک مرطوب کننده ضد آفتاب SUNFLOWER یا MOONFLOWER روشن کنید یا با استفاده از کرم CITY CC از پوست خود را زیبایی و محافظت کنید.

7 RITOVER VITALITY


خشکی ، کسل کننده ، پوستی مستعد منافذ بزرگ شده ، آکنه

PEEL + SOS + DETOX

مرحله 1: ماسک پوست را در تمام صورت بجز ناحیه چشم و لب خود بمالید. تا 5 دقیقه زمان بگذارید (اگر پوستتان حساس است این بار را به طرز چشمگیری کاهش دهید).

مرحله 2: ماسک های SOS و DETOX را با هم مخلوط کنید (1: 1) برای تقویت نشاط پوست با قدرت مضاعف. گل سم زدایی ناخالصی ها را جذب می کند در حالی که مواد مرطوب کننده و نرم کننده فوق العاده ماسک SOS عمیقاً آبرسانی ، آسایش و درخشش می کنند. 10 دقیقه بگذارید. خوب بشویید.

مرحله 3: با سرم ، روغن صورت و یا مرطوب کننده به پایان برسید.

MÁDARA FACE MASK COLLECTION 2018


RE: GENE VOLUME REBUILD LIFTING MASK 60 ml
این روش درمانی غیر تهاجمی دارای اثرات قابل لمس ، بلند کردن و صاف کردن چین و چروک است. RE: GENE با تکیه بر جوانسازی آب توس شمالی ، اختصاصی ترمیم سلول BI-Complex و لیپوپپتیدهای آمینواسید ، مرمت و بازسازی پوست ، باعث تسکین خطوط و چین و چروک ها ، صاف کردن و تسکین پوست می شود ، پوستی را احیا می کند و خطوط صورت را برای جوانترین چهره های V شکل انجام می دهد.

ماسک تعمیر و ضد آب SMART ANTI-POLLUTION CHARCOAL و MUDK 60 گل
تقدیم به همه ساکنان شهر و کسانی که در دهه 30 خود هستند

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

بله ، باید همه سال را بپوشید

همانطور که معلوم است ، ضد آفتاب نه تنها می تواند مانع از آفتاب شود بلکه در واقع آن را معکوس می کند. آیا واقعاً مانند یک ماشین زمان ضد پیری کار می کند؟


همه ما مانترا ضد آفتاب خوب قدیمی را می شناسیم. رفتن به ساحل؟ از ضد آفتاب استفاده کنید! کارهای در حال اجرا؟ از ضد آفتاب استفاده کنید! اشاره بینی شما از پنجره ، مشکلات در محل کار ، قلب شکسته؟ بله ، و دوباره - از ضد آفتاب استفاده کنید! جوکها را کنار می گذاریم ، اما ضد آفتاب واقعاً یک محصول شگفت انگیز و یکی از اصلی ترین امور روزمره زیبایی در تمام طول سال است زیرا مانع از ایجاد رنگدانه ، ناهموار بودن پوست ، چین و چروک و سرطان پوست می شود.

به همان اندازه که ما پرتوهای خورشید را تحسین می کنیم ، نمی توانیم انکار کنیم که خورشید بدترین ماده پیری پوست است. و هوای سرد بهانه ای برای فراموش کردن سرخ شدن آن در تمام روز - هر روز - نیست. تنها یکی از دو عامل UV ، UVB ، در اثر ابر و زمستان کاهش می یابد ، در حالی که UVA در تمام طول سال حضور دارد. بله ، حتی در داخل خانه ، از طریق لباس خود و هنگام باران باران (اطلاعات بیشتر در مورد اشعه UVA) را بخوانید.


در یک مطالعه یک ساله که در مجله جراحی پوستی منتشر شده است ، 32 زن مورد بررسی قرار گرفتند که در آن یک طیف گسترده SPF 30 هر روز به مدت 52 هفته استفاده می شدند. پوست آنها در طول سال در نقاط مختلف مورد بررسی قرار گرفت و دانشمندان دریافتند که "کلیه پارامترهای پیر شدن عکس به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، از جمله بافت پوست ، وضوح و رنگدانه. در پایان این مطالعه ، 100٪ از افراد بهبود وضوح پوست و بافت را نشان دادند. " جلوگیری از آسیب بیشتر خورشید. "

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

داستان های وحشتناک زیبایی و خنک کننده استخوان..

با نزدیک شدن به هالووین ، ما در حال مهار خود هستیم تا با وحشتناک ترین نوع موجودات در پشت درمان روبرو شویم. اما حقیقت این است که وحشتناک ترین چیزهایی که ما دیده ایم حمام ها است ، وقتی آزمایش های زیبایی DIY انجام شد ، خیلی اشتباه است.

این زیبایی های یک بار غم انگیز ، اکنون خنده دار را بخوانید
تیم مادارا موافقت کرد که با ما در میان بگذارد.

"یک وب سایت TABLOID منتشر شد یک عکس از من را در سفید رنگ کاکاتیل با نشت برنج UVLY از SWEAT و خود برنزه در حال سرکوب ARMPITS من است"


وی گفت: "هر تابستان در لتونی مهمانی های پاپ آپ برگزار می شود ، که معمولاً مملو از کرم د لا کرم ملت ما است. همه چیز تزئین شده و مردم با لباس های سفید ، موسیقی فانتزی و جو پوشیده شده اند ، این تمرین را می دانید - آخرین باری که آنها حتی یک اسب سفید هم فقط در آنجا چریدن داشتند. فکر می کنم لباس پوشیدن با کد لباس و گذراندن یک بعد از ظهر خوب در یک فضای نفیس بسیار جذاب است ، بنابراین تصمیم گرفتم در این رویداد شرکت کنم. بلیط تهیه کردم و لباس کوکتل سفید مناسب ، دوست دخترانم را دعوت کردم و برای برخی اقدامات جدی زیبایی آماده شدم. وقتی روز فرا رسید ، من خودم را در حالت برنزه چسباندم زیرا می خواستم لباس سفید من با یک پوست برنز زیبا تقویت شود. همانطور که فقط چند ساعت باقی مانده بود ، من تصمیم گرفتم که آن را شستشو ندهم تا بتواند مرا از طریق این رویداد برنز کند. اوه پسر ، این ایده خیلی بدی بود! آن روز در بیرون فوق العاده داغ بود و همه مانند جهنم عرق می کردند. اما می دانید ، چند لیوان شامپاین و به نظر می رسد که اوقات خوبی را سپری می کنیم. چند روز بعد مشغول چک کردن یک گالری عکس از این رویداد در یک وب سایت زبانه ای بودم و یک عکس از خودم را دیدم ... در آن لباس سفید خیره کننده ، همه از آن لذت می بردند و با صدای بلند می خندیدند ... با یک نشت قهوه ای زشت از عرق و برنزه شدن خود را زیر بغل من. حالا که یک خاطره فانتزی است! همه ما می دانیم که اینترنت همه چیز را به خاطر می آورد ، بنابراین این زیبایی زیبایی برای من نخواهد شد. "-Vita


"چرا HECK شما در حال تغییر رنگ هستید؟"


وی گفت: "من و دوستم مشتاقانه مشتاق هستیم که تمام روش های زیبایی مرسوم ، مد روز را امتحان کنیم ، بنابراین یک دفعه برای برنزه شدن اقدام کردیم. در سالن به اندازه کافی شجاع بودیم که گزینه تاریک ترین گزینه را انتخاب کنیم ("اگر شما نتوانید نتیجه را ببینید چه حسی دارید؟"). بنابراین یکی پس از دیگری برهنه شدیم ، داخل کابین برنزه اسپری شدیم و برنز شدیم. ما با یک لایه قهوه‌ای قهوه‌ای و ضخیم پوشانده شدیم که شبیه سس پروانه بود ، بنابراین به دنبال یک کارامل راه رفتن با چشم روشن و دندانهایی که از لایه پروانه بیرون آمده بود ، پوشانده شدیم و به دیدار دوستانمان رفتیم. یکی از آنها درست هنگامی که ما را دید ، از خنده بیرون زد ، در حالی که دیگری در ابتدا متوجه آن نشد اما بعد از یک ساعت به طرز تکان دهنده ای متوجه شد: "چه اتفاقی می افتد - چرا گله هر دو شما در حال تغییر رنگ هستید؟" به پایان رسید فوق العاده لکه دار و با لکه های سبز عجیب و غریب که به نظر می رسید پوست پوسیده است ، بنابراین این یک تجربه فوق العاده بد بود. "-Eliza

"من با موهای سبز مایل به سبز برای هفته ها مشغول به کار بودم"


"من دبیرستان را به عنوان دوره ای به یاد می آورم که پول همیشه در مقایسه با آرزوی پیروی از روندهای زیبایی و بتها خیلی کوتاه بود. بنابراین زمان بسیاری از آزمایش های زیبایی فوق العاده بود ، مانند تلاش برای گرفتن یک رنگ مو طلایی بلوند با پوست پیاز (بیا ، آنها یک رنگ طلایی زیبا دارند ، بنابراین این رویکرد فقط منطقی به نظر می رسید!). بعد از مدتی که موهایم را در آن آب پیاز بوی بد بو کردم ، به رنگ موی سبز مایل به سبز مایل به خاکستری که هفته ها با من چسبیده بود پایان دادم. "-اینیتا


"طرف چهره من درخشان کشیده شده است ، اما طرف دیگر - طبیعی"


وی گفت: "یک همکار در مورد مارک جدید زیبایی که عاشقش بود به من گفت و دو سرم صورت خود را برای امتحان دادن به من داد و به من پیشنهاد کرد که هر یک از آنها را در یک قسمت دیگر از صورت خود قرار دهم. من قبل از رفتن به رختخواب این کار را کردم و با یک طرف صورتم بیدار شدم و یک روشن قرمز روشن داشت ، در حالی که طرف دیگر کاملاً طبیعی بود. من چاره ای جز این نداشتم که طبق معمول به سر کار بروم و همکارانم را با این اثر دو رنگ شگفت زده کنم. "-میونیکا


"پوست من روشن شد اما من آن را کاملاً دوست داشتم ... بوییدن وانیلای دوست داشتنی را دوست دارم"


چرا چرا تمام این مراحل زیبایی زیبایی اندکی قبل از یک رویداد یا جلسه جدی و مهم ارائه شده است؟ همین اتفاق برای من افتاد که برای تهیه تاریخ خرما را انتخاب کردم. من تصمیم گرفتم به سولاریوم بروم ، که دارای یک کف لرزش بود که باعث می شد در طی فرایند خون سریعتر جریان یابد ، بنابراین برنزه را تقویت می کند. و پسر ، واقعاً آن را تقویت کرد ... من با پوست قرمز سوخته سوختم بیرون ، بنابراین مجبور شدم یک راه حل سریع بیابم - بیا ، من تاریخ داشتم! من در مورد یک کرم آلوئه آرام کننده می دانستم که به این نوع شرایط کمک می کند ، بنابراین به جستجوی آن در کل شهر رفتم. وقتی آن را پیدا کردم و آنرا تکه تکه کردم ، سقوط بزرگی به شکل عطر وانیلی فوق غلیظ - به حدی شدید بود که واقعاً غیرقابل تحمل بود. من مثل پودینگ وانیلی فوق العاده مصنوعی بو کردم. وقتی به تاریخ رفتم احساس کردم همه زنبورهای محله به دلیل رایحه شیرین من را دنبال می کنند. من فقط می توانم بپرسم که چه مرد فکر کرده است! "-لیز


"در میان والدین من POSH فرزندان جوان یک مجله جنگی کوچک داشته اند"


او گفت: "وقتی بچه بودم ، شاید 4-5 سال

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

WOKEUPLIKETHISچگونه به نظر می رسد..

بله ، بدون لایه های سنگین بنیاد - در واقع ، بدون هیچ گونه آرایش. جرات کنید با رعایت نکاتی در مورد مراقبت از پوست و سبک زندگی که به شما در رسیدن به درخشندگی سالم و سالم در هر زمان کمک می کند ، برهنه شوید.


همه ما آن پوستی را که دارای ارزش مناسبی برای تعطیلات است می خواهیم که به خوبی استراحت ، تابشی ، آبرسان و تغذیه شده به نظر می رسد. آیا می توان بدون بلیط هواپیما به مالدیو اثر را دریافت کرد؟ این یک کار بسیار سخت در طول پاییز و زمستان است ، هنگامی که پوست ما با ایجاد آلودگی و تغییرات شدید دما روبرو است (بعنوان مثال ، وقتی هنگام صبح از رختخواب گرم خود بیرون می آیید تا به بیرون بروید ، مستقیم به پادشاهی یخ بروید) ، اما نترسید. - ما یک راهنما برای کمک به شما درخشان از درون داریم. بله ، درست است - بدون هیچ گونه برجسته ، لایه های آرایش یا تعطیلات عجیب و غریب (هر چند ، دومی به هیچ وجه آسیب نمی زند).


قدرت H2O

قانون شماره 1 به درخشش طبیعی از درون آب است - و مقدار زیادی از آن! نوشیدن آب باعث بهبود سلامت کلی بدن و همچنین بزرگترین پوست بدن می شود. اما فراموش نکنید که لایه خارجی پوست را آبرسان کنید. مانند یک لیوان آب برای پوست خود تونر کنید ، اگر به دنبال یک درخشندگی واقعی هستید ، این مرحله را از دست ندهید. به پوست خود به عنوان یک اسفنج خشک فکر کنید - ابتدا باید آن را مرطوب کرد تا کف آن غرق شود ، در غیر این صورت فقط در بالای اسفنج قرار خواهد گرفت. به یاد داشته باشید ، حتی خیال انگیزترین بنیاد اگر روی پوست خشک بمالد ، کمک نمی کند ، بنابراین به عادات آبرسان خود پایبند باشید.

به روال خود بپیوندید

بهترین نتایج با چسبیدن به آیین مراقبت از پوست مورد علاقه شما انجام می شود که شامل پاکسازی ، لایه برداری ، آبرسانی ، تغذیه و محافظت از همه آزار دهنده های مختلفی است که روزانه پوست شما با آن روبرو می شود. اگرچه تعداد کمی از این مراحل خود توصیفی است ، اما بعضی از آنها اغلب به ندرت فراموش می شوند یا به ندرت انجام می شوند. به عنوان مثال ، لایه برداری یکی از بهترین روش های مبارزه با چهره کسل کننده است. با استفاده از اسکراب های ملایم و در عین حال مؤثر ، پوست مضراب اسید میوه AHA و ماسک های سم زدایی ، منافذ خود را با دقت بیشتری درمان کنید. به هر حال ، در اینجا یک راهنمای جالب از کارهای روزمره وجود دارد که به شما کمک می کند تا در کمتر از 15 دقیقه درخشش داشته باشید.

قدم دیگری که می خواهیم بار دیگر به آن اشاره کنیم ، روال محافظ پوست است ، زیرا آلودگی و قرار گرفتن در معرض آفتاب دلیل اصلی پیری پوست است. هر روز حتی در زمستان SPF30 را روی صورت و گردن خود بپوشید و از درخشندگی طبیعی که به دست می آورید لذت ببرید.

LIFESTYLE پوست دوستانه

البته ، این کار با یک مراسم مراقبت دقیق از پوست و یا نوشیدن چند لیتر آب در روز متوقف نمی شود. شما باید به یک سبک زندگی دوستانه پوست توجه کنید که شامل استراحت خوب نیز می شود (سلام ، به همین دلیل خواب زیبایی است!). خواب یک قدم اساسی برای هر جنبه متابولیسم است و البته در سلامت پوست نقش بسزایی دارد بنابراین سعی کنید هر شب حداقل هفت تا هشت ساعت استراحت داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که می توانید راه خود را به یک پوست افسانه بخورید. این دلیلی است که چرا باید به آن غذای مرسوم از مد روز بپردازید - و سایر غذاهای دارای چربی های سالم مانند آجیل ، ماهی قزل آلا ، اسفناج. میوه ها و سبزیجات منبع شگفت انگیز آنتی اکسیدان ها هستند. همچنین یک تمرین یکی از بهترین راه هایی است که بدن شما با استرس اکسیداتیو روی پوست شما مقابله می کند. ورزش باعث می شود خون شما جاری شود و این باعث بهبود چهره شما می شود.


پوست خود را احساس کنید

با تحریک پوست با انگشتان ، مراسم مراقبت روزانه پوست خود را به یک ماساژ صورت تبدیل کنید. هنگام استفاده از سرم یا روغن صورت ، بگذارید تا با چند ضربه زدن روی پوست با نوک انگشتان ، چند دقیقه روی آن غرق شود. این باعث می شود خون در حال حرکت باشد و تمام چهره شما را از خواب بیدار کند - و هرچه پوست خود را تحریک می کنید ، بیشتر بیدار می شوید. برای یک مراسم خاص غلیظ ، از یک کنسانتره مراقبت از پوست (مانند این آمپول های تقویت کننده آنتی اکسیدان Energiser) یا روغن ارگانیک صورت Radiant Energy استفاده کنید و از آن به عنوان روغن ماساژ صورت استفاده کنید.

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

5 راهی که اقیانوس را بدون اطلاع قبلی خراب می کنید

ما عاشق اقیانوس هستیم! هر موجود زنده ، از جمله من و شما ، به آن بستگی دارد ، زیرا بر همه چیز از الگوهای آب و هوایی جهانی گرفته تا سیستم های غذایی تأثیر می گذارد. این تغییرات کوچک را انجام دهید و اقیانوس شما را دوست خواهد داشت.


همه چیز بر همه چیز تأثیر می گذارد. حتی کوچکترین کارهایی که می کنید می تواند عواقب بیشتری داشته باشد (حتماً از اثر پروانه شنیده اید!) ، به این معنی که بعضی اوقات عادت ها و اقدامات به ظاهر کم اهمیت ، هر روز به یک فاجعه بزرگتر می رسیم. بنابراین یک پروانه زیبا باشید ، با توجه به چند تغییر کوچک ، اقیانوس را خراب نکنید. ما در مورد آسیب میکروبیدها ، ضد آفتاب های شیمیایی و جوانه های پنبه صحبت کرده ایم ، بنابراین این بار به سایر محصولات روزانه شما که استفاده می کنید توجه کنید که به اکوسیستم دریایی نیز آسیب می رسانند.

همانطور که قبلاً می دانید ، ما برای علم و حقایق مکنده هستیم ، بنابراین در اینجا تعدادی شماره وجود دارد که در واقع به معنای زیادی است.

برگه واقعیت

اقیانوس ها عالی هستند:

اقیانوسها 70٪ از سطح زمین را در بر می گیرند

70٪ اکسیژن موجود در حال تنفس شما از گیاهان دریایی حاصل می شود

ما هنوز 95٪ اقیانوس را کاوش نکرده ایم. فقط تصور کنید که چه چیزی در آنجا وجود دارد!

در اینجا قسمت واقعی SAD:

حداقل 100 میلیون پستاندار دریایی هر ساله در اثر آلودگی پلاستیک جان خود را از دست می دهند

ما در 30 سال گذشته نیمی از صخره های مرجانی جهان را از دست داده ایم

هم اکنون 500 منطقه مرده در اقیانوس وجود دارد که معادل اندازه انگلستان است

1 در 3 ماهی صید شده برای مصرف انسان حاوی پلاستیک است

5 تغییر کوچک در نام سلامتی اقیانوس

چای چیست؟

حتی اگر چایها به عنوان کمپوست در نظر گرفته شوند ، فقط بین 70-80 of از آنها به دلیل پلی پروپیلن پلاستیکی که برای گرم کردن مهر و موم آنها استفاده می شود قابل تجزیه زیست تخریب پذیر هستند. چای های گیاهی جمع آوری شده توسط مادربزرگ ها را که می توانید در بازارهای صنعتگر خریداری کنید انتخاب کنید و یا چایهای پلاستیکی که توسط شرکتهای چای سازگار با محیط زیست تهیه شده است را انتخاب کنید.


GO STRAW-LESS

اکثر آنها بسیار سبک وزن هستند تا بتوانند آن را از طریق مرتب کننده های بازیافت مکانیکی انجام دهند. اعتراف کنید ، این آشغال پلاستیکی غیر ضروری است که می توانید به راحتی جایگزین های سازگار با محیط زیست مانند نی های بامبو یا فولاد ضد زنگ را جایگزین آن کنید. یا فقط خوب باشید و بدون نی بنوشید.

LESS پلاستیک فوق العاده است

همانطور که معلوم است ، هر سال یک تریلیون (!!!) کیسه پلاستیکی دفع می شود و هریک از آنها 1000 دلار طول می کشد تا تخریب شوند. به نظر می رسد ترسناک است ، درست است؟ با انتخاب کیسه های مواد غذایی قابل استفاده مجدد آن را کاهش دهید و وقتی شخصی آنرا پیشنهاد می کند به کیسه بگویید. به جای خرید لیوان قهوه پلاستیکی هر روز صبح ، لیوان قهوه بسیار خنک خود را بخرید که این امر نه تنها نشان دهنده عشق و علاقه شما به طعم و طراحی بلکه ارزش های شما در ایجاد یک سیاره سبزتر و سالم تر خواهد بود.


ممنوع کردن آدامس

یک مشکل بسیار چسبنده که خلاصه فاجعه سمی است. این ممکن است عجیب به نظر برسد اما وقتی فهمید که آدامس از لاستیک مصنوعی ساخته شده ، منطقی است. این دومین نوع رایج بستر پس از سیگار است و تخمین زده می شود که 92٪ سنگ های سنگ فرش شهری بریتانیا آدامس گیر کرده بر روی آنها قرار دارد - منطقی است ، زیرا 80-90٪ آدامس ها در آن دفع نمی شوند. هر نوع زباله. راست دیوانه؟ خوشبختانه گزینه های پایدار تری مثل جویدن چیکا (آدامس 100٪ طبیعی ، تجزیه پذیر) ، برگ نعناع (نفس فوق العاده تازه) یا میخک (همچنین باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود) وجود دارد.

BALLOONS LESS ، بیشتر مهمانی

وقتی صبح فرا می رسد و سرانجام حتی بزرگترین حیوانات میهمانی ترک می شوند ، صحنه باقی مانده پس از آن می تواند کمی دلهره آور باشد - به خصوص اگر فکر می کنید طبیعی است. دسته گل های پوسیده ، مواد غذایی هدر رفته و بادکنک های پلاستیکی که برای دفع و آلودگی اقیانوس ها باقی مانده اند. و گزینه های زیادی مانند روبان های کاغذی ، حباب های غول پیکر ، آگهی های قابل استفاده مجدد و غیره وجود دارد.


دور خطر را پاک کنید

حتی اگر دستمال مرطوب مرطوب به عنوان "قابل شستشو" به بازار عرضه شود ، به راحتی تجزیه نمی شوند. الیاف پلاستیکی موجود در آنها زمان زیادی را برای تجزیه بیولوژیکی می طلبد ، به همین دلیل به همین دلیل است که بسیاری از این مواد را در سواحل می بینید. بنابراین هرگز دستمال مرطوب را شستشو نکنید ، حتی اگر این کار را انجام داده اند - همه آنها باید در سطل بازیافت به پایان برسند.

مرجع:sanykala


برچسب‌ها: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]